24 вересня Час читати (Бібліотека-філія №6, м.Луцьк) знову наповнилася теплом, позитивною енергетикою, щирим сміхом і розмаїттям.
Представники національних спільнот зібралися, аби разом із психологинею Світлана Сасюк дослідити, як не загубитися в хаосі стресу і виснаження, та навчитися знаходити спільну мову серед різноманітності. Так, відбулась вже друга ресурсна зустріч «Стійкість національних спільнот: витривалість серед стресу і виснаження. Навички комунікації та як знаходити спільну мову серед різноманітності».
Захід реалізовано в межах проєкту «Разом сильніші: підтримка та розширення можливостей національних меншин у Луцьку під час війни» за фінансування проєкту Ради Європи «Підтримка реформування законодавчої бази щодо національних меншин та зміцнення стійкості національних меншин і ромів в Україні». Офіс Ради Європи в Україні - Київ
Програма зустрічі була побудована на інтерактивних вправах, кожна з яких мала свою глибоку мету. Почали з емоційного налаштування, де всі, як по магії, налаштувалися на одну хвилю. Під час вправи «Силует» присутні змогли краще усвідомити свою унікальність, а вправа «Спільне та відмінне» допомогла знайти точки дотику між учасниками, підкреслюючи важливість єдності в різноманітності. Завдяки техніці «Моє місце» учасники змогли віднайти власний внутрішній простір комфорту, а вправа «Дзеркало» стала можливістю для кожного побачити себе очима інших, відкриваючи нові аспекти самосприйняття.
Завершили зустріч традиційною рефлексією, під час якої кожен учасник відчув у собі більше стійкості, натхнення та внутрішніх ресурсів, ніж на початку. Разом сильніші? Безперечно!
Організатори заходу: Департамент культури Луцької міської ради, NGO "Volyn Prospects" / ВОГО "Перспективи Волині" та КЗ «Публічна бібліотека Луцької міської територіальної громади».
*Цей матеріал підготовлено в рамках реалізації проєкту «Разом сильніші: підтримка та розширення можливостей національних меншин у Луцьку під час війни» за підтримки проєкту Ради Європи «Підтримка реформування законодавчої бази щодо національних меншин та зміцнення стійкості національних меншин і ромів в Україні».